PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104649}
6,4 16 291
ocen
6,4 10 1 16291
Motór
powrót do forum filmu Motór

Urodziłem się w 1993 roku i o tamtych czasach wiem tyle co mnie pani w szkole nauczyła na lekcji historii. Film był kręcony w woj. lubelskim a mianowicie w Biłgoraju a tak się składa że ja też jestem z województwa lubelskiego ( okolice Józefowa nad Wisłą ) a więc ten film jest mi bardzo bliski. Sam też jestem wielkim fanem legendarnych motorów wsk sam też posiadam motocykl wsk 3 i jak tylko usłyszałem że ten film będzie w tv to po prostu musiałem go obejrzeć! I nie żałuję tego czasu spędzonego przed telewizorem. Nie dość że wski które pojawiają się w filmie cieszą oko i sprawiają że uśmiech pojawia się na twarzy to mamy tu zgraną paczkę kumpli którzy dla zabicia czasu tworzą sektę wygłup. Jest także wątek miłości zgrana paczka kumpli uczęszcza do szkoły średniej ( tak się składa że ja teraz jestem w 2 klasie technikum ). Bohaterowie wagarują piją alkohol i palą fajki pod kioskiem pod sklepem czy to w parku. Chodzą też na zabawy wariują samochodem ojca. Kto z współczesnej młodzieży tak nie robi? I kolejny dowód że ten film jest mi bardzo bliski. Sam też chciałbym mieć paczkę takich zgranych kumpli żeby było się z kim napić itd itd. Ale to tylko moje marzenie.. Film jest piękny i taki zostanie bo opowiada o tym co w życiu najważniejsze: o młodzieńczej przyjaźni i o pierwszej często szalonej miłości. Moja ocena to 7.5 na 10 i zapewniam że jeszcze nie raz obejrzę Motóra. NIE MA BOGA JEST MOTÓR!!

ocenił(a) film na 8
lukasz010793

nie ma nie ma

użytkownik usunięty
lukasz010793

Ależ z Ciebie Motórowy Guru, szacun -ek :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones